- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Ergotron LX Notebook Tray, Adjustable, Open-Sided Mounting Plates, Suits All Notebooks (50-193-200)
(50-193-200)
Product Information
| Device Supported | Notebook |
Miscellaneous
| Additional Information | Application: LX Notebook Arms |
| Compatibility | NoteBooks |
General Information
| Product Type | Mounting Tray |
| Manufacturer Part Number | 50-193-200 |
| Manufacturer Website Address | http://www.ergotron.com/Home/tabid/36/language/en-AU/Default.aspx |
| Manufacturer | Ergotron, Inc |
| Product Model | 50-193-200 |
| Product Name | Notebook Arm Mount Tray |
| Brand Name | Ergotron |
| SKU | 50-193-200 |
| Barcode # | 698833006179 |
| Brand | ERGOTRON |
| Shipping Weight | 1.2400kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Shipping Cubic | 0.001250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





