Don't pay: $296.00
$282.00
SAVE $14.00 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(TH-VWVP)
Technical Details
| Warranty | 10 Years |
|---|
| SKU | TH-VWVP |
| Barcode # | 881493009462 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 5.9900kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.980m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.008190000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





