Don't pay: $57.00
$54.00
SAVE $3.00 (5%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(AWM-FC-B)
WARRANTY
| Warranty Information | 10 Years |
OTHER FEATURES
| Color | Black |
| Material | Aluminum and Steel |
| Compatibility | * AWM- modular mounts |
| Other Features | * Suitable for desks up to 1.3 inch |
PRODUCT
| Brand Name | Atdec |
| Manufacturer Web Site | http://www.atdec.com |
| Product Type | Clamp Kit |
| Product Model | AWM-FC |
| SKU | AWM-FC-B |
| Barcode # | 881493013315 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 0.9500kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.180m |
| Shipping Length | 0.070m |
Manufacturer Warranty: 2 year
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
More From This Category
STARTECH ATFR-LAPTOP-RISER Rotating Laptop Stand, 360 Swivel, Ergonomic Desk Riser for Computer
$108.00 $111.00
New
Model
Model





