- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
TH-1040-CT-B2B
Second display enabler (back-to-back) for TH-1040-CT
The TH-1040-CT-B2B is an accessory kit that enables attachment of the second screen to the TH-1040-CTS and TH-1040-CTL ceiling mounts in a dual back-to-back configuration.
(TH-1040-CT-B2B)
Technical Details
| Warranty | 10 Years |
|---|
| SKU | TH-1040-CT-B2B |
| Barcode # | 881493006041 |
| Brand | ATDEC |
| Shipping Weight | 1.2400kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.230m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.001150000m3 |
Manufacturer Warranty: 10 Years Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





