Don't pay: $101.00
$91.00
SAVE $10.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART312 Black Toner - 1,500 pages
- Compatible With CANON LASER SHOT LBP3018,
LASER SHOT LBP3050, LASER SHOT LBP3100,
LASER SHOT LBP3100B, LASER SHOT LBP3150
(CART312)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon Laser Shot LBP-3100B Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART312 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART312 |
| Product Name | CART312 Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 800 g |
Warranty
| Limited Warranty | 1 Year |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART312 |
| Barcode # | 4960999417653 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.7800kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.130m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.005772000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





