- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CART316BK)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon LBP-5050N Printer |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART316BK |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Name | Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
| SKU | CART316BK |
| Barcode # | 4960999610962 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.7900kg |
| Shipping Width | 0.360m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.003960000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





