- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART318 Magenta Toner
- 2,400 pages - Compatible With CANON LASER SHOT LBP7200CDN,
LASER SHOT LBP7680CX
(CART318M)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon LASERSHOT LBP7200Cdn Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART318M |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART318M |
| Product Name | CART318M Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Magenta |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART318M |
| Barcode # | 4960999628585 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.8800kg |
| Shipping Width | 0.380m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.004560000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





