Don't pay: $240.00
$225.00
SAVE $15.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CART319II)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART319II |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART319II |
| Product Name | CART319II High Capacity Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2 kg |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART319II |
| Barcode # | 4960999650326 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.3200kg |
| Shipping Width | 0.230m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.342m |
| Shipping Cubic | 0.008653000m3 |
Manufacturer Warranty: 3 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





