- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART324 Black Toner Cart - 6,000 pages
- Compatible With CANON LBP6750DN, LBP6780X
(CART324)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon LASERSHOT LBP6750DN Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART324 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART324 |
| Product Name | CART324 Toner Cartridge |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART324 |
| Barcode # | 882224268462 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 2.3000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.310m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.019344000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





