Don't pay: $317.27
$305.00
SAVE $12.27 (4%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CART324II)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon LASERSHOT LBP6750DN Printer |
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART324II |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART324II |
| Product Name | CART324II High Capacity Toner Cartridge |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART324II |
| Barcode # | 4960999664910 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.8000kg |
| Shipping Width | 0.390m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.016224000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





