Don't pay: $121.00
$111.00
SAVE $10.00 (8%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CART328 Black Toner - 2,100 pages
- Compatible With CANON IMAGECLASS MF4420N,
IMAGECLASS MF4550D, IMAGECLASS MF4570DN,
IMAGECLASS MF4580DN, IMAGECLASS MF4890DW, L150, L410
(CART328)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CART328 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CART328 |
| Product Name | CART328 Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | CART328 |
| Barcode # | 4960999664125 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.8300kg |
| Shipping Width | 0.370m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.004884000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





