Don't pay: $32.00
$30.00
SAVE $2.00 (6%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CL641)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CL641 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CL641 |
| Product Name | CL641 Ink Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Colour |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CL641 |
| Barcode # | 4960999792330 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.085m |
| Shipping Cubic | 0.000306000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





