Don't pay: $55.00
$40.00
SAVE $15.00 (27%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CL641XL)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon PIXMA MG4160 Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CL641XL |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CL641XL |
| Product Name | CL641XL High Yield Ink Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Colour |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CL641XL |
| Barcode # | 4960999792323 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0800kg |
| Shipping Width | 0.080m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000480000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





