Don't pay: $27.01
$20.00
SAVE $7.01 (26%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CLI 521GY Grey Ink Cartridge
- For MP980
(CLI521GY)
| SKU | CLI521GY |
| Barcode # | 4960999577555 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000198000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





