Don't pay: $33.17
$28.00
SAVE $5.17 (16%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CLI36C Four Col Ink Tank - 109 pages
- Compatible With CANON PIXMA IP100,
PIXMA MINI260, PIXMA IP110
(CLI36C)
OTHER
| Print Technology | Inkjet |
| Compatibility | Canon PIXMA mini260, IP100 |
| Other Features | * 4 colour ink tank |
PRODUCT
| Brand Name | Canon |
| Manufacturer Web Site | http://www.canon.com/ |
| Product Type | Ink Tank |
| SKU | CLI36C |
| Barcode # | 4960999391762 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000414000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





