Don't pay: $27.50
$21.00
SAVE $6.50 (24%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI526GY)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon PIXMA MG8150 All-in-One Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI526GY |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI526GY |
| Product Name | CLI526GY Ink Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Grey |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CLI526GY |
| Barcode # | 4960999672151 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0350kg |
| Shipping Width | 0.113m |
| Shipping Height | 0.023m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000234000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





