Don't pay: $27.50
$21.00
SAVE $6.50 (24%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI526Y)
Miscellaneous
| Compatibility |
Canon PIXMA Printers: |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI526Y |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Packaged Quantity | 1 / Pack |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI526Y |
| Product Name | CLI526Y Ink Cartridge |
| Package Type | OEM |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Yellow |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CLI526Y |
| Barcode # | 4960999670058 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.113m |
| Shipping Length | 0.023m |
| Shipping Cubic | 0.000234000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





