Don't pay: $25.50
$19.00
SAVE $6.50 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI651C)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon PIXMA iP7260 All-in-One Photo Inkjet Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI651C |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-651C |
| Product Name | CLI-651C Ink Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Cyan |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CLI651C |
| Barcode # | 4960999905341 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.020m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.000200000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





