Don't pay: $20.00
$18.00
SAVE $2.00 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI671BK)
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Inkjet |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI671BK |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-671BK |
| Product Name | CLI-671BK Ink Cartridge |
| Product Series | CLI |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
| SKU | CLI671BK |
| Barcode # | 4549292033403 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0570kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000336000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





