Don't pay: $34.00
$26.00
SAVE $8.00 (24%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI671XLGY)
| SKU | CLI671XLGY |
| Barcode # | 4549292033342 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0570kg |
| Shipping Width | 0.160m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000336000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





