Don't pay: $30.00
$25.00
SAVE $5.00 (17%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI681XLPB)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Country of Origin | Japan |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI681XLPB |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-681 |
| Product Name | Ink Cartridge CLI-681XLPB |
| Product Series | CLI |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Photo Blue |
| Print Technology | Inkjet |
| Yield Type | High |
| SKU | CLI681XLPB |
| Barcode # | 4549292087413 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





