Don't pay: $36.36
$30.00
SAVE $6.36 (17%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI681XXLM)
OTHER
| Print Color | Magenta |
| Compatibility | * Canon PIXMA TR7560, Canon PIXMA TS6160, Canon PIXMA TS6260, Canon PIXMA TS8160, Canon PIXMA TS8260, Canon PIXMA TR8560, Canon PIXMA TS9160, Canon PIXMA TS9560 |
PRODUCT
| Brand Name | Canon |
| Manufacturer Web Site | http://www.canon.com |
| Product Type | Ink Cartridge |
| SKU | CLI681XXLM |
| Barcode # | 454929208702 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.110m |
| Shipping Cubic | 0.000550000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





