Don't pay: $40.00
$30.00
SAVE $10.00 (25%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CLI681XXLPB)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
| Country of Origin | Japan |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CLI681XXLPB |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CLI-681 |
| Product Name | CLI-681 Ink Cartridge |
| Product Series | CLI |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Photo Blue |
| Print Technology | Inkjet |
| Yield Type | Extra High |
| SKU | CLI681XXLPB |
| Barcode # | 4549292087321 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.3000kg |
| Shipping Width | 0.110m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.020m |
| Shipping Cubic | 0.000209000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





