Don't pay: $51.00
$40.00
SAVE $11.00 (22%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon CL-41 Colour Inkjet Cartridge
- Pixma IP1600 , IP6220D , Pixma IP1200 , IP1300 , IP2200, IP1700 , MP210 , MP150 , MP160 , MP170 , MP180 , MP450, MP460 , MP470 , Pixma MX310
(CL41)
Miscellaneous
| Compatibility | Canon Pixma iP2600 Photo Inkjet Printer |
General Information
| Product Type | Ink Cartridge |
| Manufacturer Part Number | CL41 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | CL-41 |
| Product Name | CL-41 Color Ink Tank |
| Product Series | CL |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Colour |
| Print Technology | Inkjet |
| SKU | CL41 |
| Barcode # | 4960999273433 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0650kg |
| Shipping Width | 0.083m |
| Shipping Height | 0.138m |
| Shipping Length | 0.053m |
| Shipping Cubic | 0.000607000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





