- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON PFI-301C - Cyan Ink Tank - 330ml
- For iPF8000 / iPF9000
(PFI-301C)
| SKU | PFI-301C |
| Barcode # | 4960999391564 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.4100kg |
| Shipping Width | 0.145m |
| Shipping Height | 0.055m |
| Shipping Length | 0.145m |
| Shipping Cubic | 0.001156000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





