- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PFI-701C Cyan Ink Tank, 700 ml
- For imagePROGRAF iPF8000/iPF9000 Inkjet Printer
(PFI-701C)
| SKU | PFI-701C |
| Barcode # | 4960999299846 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.002250000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





