Don't pay: $147.00
$117.00
SAVE $30.00 (20%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(FX9)
Miscellaneous
| Compatibility |
|
General Information
| Product Type | Toner Cartridge |
| Manufacturer Part Number | FX9 |
| Manufacturer Website Address | http://www.canon.com.au |
| Manufacturer | Canon, Inc |
| Product Model | FX9 |
| Product Name | FX9 Toner Cartridge |
| Brand Name | Canon |
| Product Condition | Original |
Technical Information
| Print Colour | Black |
| Print Technology | Laser |
| SKU | FX9 |
| Barcode # | 4960999270616 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.9000kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.110m |
| Shipping Length | 0.360m |
| Shipping Cubic | 0.005077000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





