- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon Ink Cartridge BCI-6G, Green
- For i9950, iP8500
(BCI6G)
| SKU | BCI6G |
| Barcode # | 4960999240855 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.138m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000414000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





