Don't pay: $44.95
$38.00
SAVE $6.95 (15%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(KP108IN)
| SKU | KP108IN |
| Barcode # | 4960999616889 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.6350kg |
| Shipping Width | 0.130m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.100m |
| Shipping Cubic | 0.002600000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





