- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PFI-701M Magenta Ink Tank, 700 ml
- For imagePROGRAF iPF8000 / iPF9000 Inkjet Printer
(PFI-701M)
| SKU | PFI-701M |
| Barcode # | 4960999299853 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0350kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 1.440m |
| Shipping Cubic | 0.025920000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





