Don't pay: $22.95
$18.00
SAVE $4.95 (22%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON KP36IP POSTCARD 4x6 PAPER/ INK (36 SHT) CP100/ 200/ 300
(KP36IP)
| SKU | KP36IP |
| Barcode # | 4960999047034 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.2700kg |
| Shipping Width | 0.245m |
| Shipping Height | 0.040m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.001176000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





