- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PFI-106PGY)
| SKU | PFI-106PGY |
| Barcode # | 4960999909608 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1750kg |
| Shipping Width | 0.135m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.080m |
| Shipping Cubic | 0.000270000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





