- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
PFI-1300PC Photo Cyan 330mlLU CIA PRO
(PFI-1300PC)
| SKU | PFI-1300PC |
| Barcode # | 4549292049374 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.5150kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.140m |
| Shipping Length | 0.050m |
| Shipping Cubic | 0.000980000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





