- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PFI-207M)
| SKU | PFI-207M |
| Barcode # | 4549292000238 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.4050kg |
| Shipping Width | 0.190m |
| Shipping Height | 0.035m |
| Shipping Length | 0.090m |
| Shipping Cubic | 0.000598000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





