- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
PFI-307Y YELLOW INK - 330ML
(PFI-307Y)
| SKU | PFI-307Y |
| Barcode # | 4549292022940 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1950kg |
| Shipping Width | 0.125m |
| Shipping Height | 0.025m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000219000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





