- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PFI-706BK)
| SKU | PFI-706BK |
| Barcode # | 4960999910703 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0300kg |
| Shipping Width | 0.290m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.160m |
| Shipping Cubic | 0.002320000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





