- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PG-645 CL-646 XL Twin Pack
- Canon Pixma MG2560,Canon Pixma MG2460,
Canon Pixma MX496
(PG645XLCL646XLCP)
| SKU | PG645XLCL646XLCP |
| Barcode # | 9313999002612 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1200kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.120m |
| Shipping Cubic | 0.000600000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





