Don't pay: $45.00
$38.00
SAVE $7.00 (16%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PG640XL)
| SKU | PG640XL |
| Barcode # | 4960999792309 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.060m |
| Shipping Height | 0.060m |
| Shipping Length | 0.086m |
| Shipping Cubic | 0.000310000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





