Don't pay: $31.81
$29.00
SAVE $2.81 (9%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PGI1600BK)
| SKU | PGI1600BK |
| Barcode # | 4549292004311 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0650kg |
| Shipping Width | 0.135m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 1.125m |
| Shipping Cubic | 0.004556000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





