Don't pay: $29.08
$27.00
SAVE $2.08 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PGI1600XLC)
| SKU | PGI1600XLC |
| Barcode # | 4549292004021 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0650kg |
| Shipping Width | 0.135m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Shipping Cubic | 0.000506000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





