Don't pay: $52.72
$47.00
SAVE $5.72 (11%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PGI2600XLBK)
| SKU | PGI2600XLBK |
| Barcode # | 4549292004847 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.1600kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.130m |
| Shipping Cubic | 0.000650000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





