Don't pay: $40.90
$37.00
SAVE $3.90 (10%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON MAXIFY IB4060,CANON MAXIFY MB5060,CANON MAXIFY MB5160,CANON MAXIFY MB5360,CANON MAXIFY MB5460 1500 pages Magenta
(PGI2600XLM)
| SKU | PGI2600XLM |
| Barcode # | 4549292005042 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0950kg |
| Shipping Width | 0.135m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.125m |
| Shipping Cubic | 0.000506000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





