Don't pay: $29.08
$25.00
SAVE $4.08 (14%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PGI5BK)
| SKU | PGI5BK |
| Barcode # | 4960999273020 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0700kg |
| Shipping Width | 0.090m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.102m |
| Shipping Cubic | 0.000275000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





