Don't pay: $29.99
$28.00
SAVE $1.99 (7%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PGI650XLBK)
| SKU | PGI650XLBK |
| Barcode # | 4960999905495 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0250kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.030m |
| Shipping Length | 0.070m |
| Shipping Cubic | 0.000315000m3 |
Manufacturer Warranty: 1 Year Manufacturer Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





