Don't pay: $35.00
$27.00
SAVE $8.00 (23%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon PGI9PC Photo Cyan Ink Cartridge for Pro9500, Pro9500MkII
(PGI9PC)
| SKU | PGI9PC |
| Barcode # | 4960999357256 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.0500kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.138m |
| Shipping Length | 0.030m |
| Shipping Cubic | 0.000414000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





