- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
Canon Ink Tank PFI-702GY Pigment Gray Ink Tank 700ml
- Ink Capacity: 700 ml
- For Canon imagePROGRAF iPF9100, iPF8100
(PFI-702PGY)
| SKU | PFI-702PGY |
| Barcode # | 4960999487243 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0350kg |
| Shipping Width | 0.295m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.145m |
| Shipping Cubic | 0.002139000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





