Don't pay: $44.95
$33.00
SAVE $11.95 (27%)
- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
CANON RP108 INK AND PAPER PACK POSTCARD SIZE 6X4 (148X100MM) FOR CP910/CP1200
(RP108)
| SKU | RP108 |
| Barcode # | 4960999980034 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 0.6900kg |
| Shipping Width | 0.085m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.117m |
| Shipping Cubic | 0.001989000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





