- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(PFI-710C)
| SKU | PFI-710C |
| Barcode # | 4549292098112 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0300kg |
| Shipping Width | 0.100m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.290m |
| Shipping Cubic | 0.001450000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





