- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
YELLOW INK TANK 700ML FOR CANON IPF 810, 820
(PFI-703Y)
| SKU | PFI-703Y |
| Barcode # | 4960999610009 |
| Brand | CANON |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Shipping Cubic | 0.001875000m3 |
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





