- Pick Up Available
- Australian Warranty
- Checkout Securely
(CMI-FM510)
Physical Characteristics
| Weight (Approximate) | 2.70 kg |
| Product Color | Black |
| Gamer | |
| Product Material | Natural Rubber |
General Information
| Product Type | Floor Mat |
| Manufacturer Part Number | CMI-FM510 |
| Manufacturer Website Address | http://www.coolermaster.com |
| Manufacturer | Cooler Master Co., Ltd |
| Product Model | FM510 |
| Product Name | Protect And Serve |
| Brand Name | Cooler Master |
Product Information
| Application/Usage | Chair |
| Features | Durable |
| Stain Resistant | |
| Easy to Clean | |
| Comfortable | |
| Fray Resistant | |
| Smooth | |
| Water Resistant | |
| Fluid Resistant | |
| Anti-slip |
| SKU | CMI-FM510 |
| Barcode # | 884102066726 |
| Brand | COOLER MASTER |
| Shipping Weight | 3.4800kg |
| Shipping Width | 0.140m |
| Shipping Height | 0.120m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Shipping Cubic | 0.018480000m3 |
Manufacturer Warranty: 12 Months Limited Warranty
Be The First To Review This Product!
Help other Device Deal users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.





